זיכיון לפיצה

זיכיון לפיצה – להיות חלק מצוות מנצח
זיכיונות הם חלק מהביטוי הדינמיות של תחום המסעדנות בארץ ובעולם – מדובר על בעלות על סניף השייך לרשת, תוך הקפדה על מטרות, ערכים והתנהלות זהה.
ניתן למצוא זיכיונות רבים בנישת זיכיון לבית קפה בארץ, בנישת זיכיון למסעדות, בנישת המזון המהיר, ובעיקר – זיכיון לפיצה.
פיצריות הן עסק דינאמי מאוד וניתן למצוא אותן בכל מקום.
זהו עסק תחרותי ויש להיערך לקבלת הזיכיון שלו ולניהולו באופן יסודי וחכם.

פיצה & פיצה היא רשת הפיצריות המובילה כיום בארץ
הרשת גאה בפיצה טעימה ואיכותית המושלמת עבור החיך הישראלי, אך לא פחות מכך - היא ידועה בשירות המקצועי והאדיב שלה ובדרך הניהול הקפדנית האחידה לכל הסניפים. הרשת מאפשרת זיכיון לפיצה ברחבי הארץ, תוך הדרכה, סיוע וליווי צמודים לאורך כל הדרך, על מנת להבטיח את גדילתה באופן שימשיך לבדל אותה מהמתמחרים, החסרים את הרמה הגבוהה והאיכותית של פיצה & פיצה.

לא רק פיצה
זיכיון לפיצה המוענק על ידי פיצה & פיצה יכול לכלול גם גלידרייה הסמוכה לפיצרייה המהווה יחד איתה סניף משולב ומשתף פעולה.
זהו יתרון כלכלי ושיווקי משמעותי של הרשת אשר מקפידה להיות עם הפנים ללקוח ולצרכיו המשתנים.
זיכיון לפיצה וגלידה זה משדרג עוד יותר את סניף פיצה & פיצה והופך אותו לבחירה הראשונה בקרב הלקוחות אשר מוצפים בפיצריות בעלות רמת שירות לא אחידה ולא מתעדכנת.
ההדרכה המוענקת על ידי פיצה & פיצה לקראת קבלת זיכיון לפיצה וגם אחריו כוללת ניהול כוח אדם, ניהול כספים והנהלת חשבונות, ייעוץ בנוגע לשיווק הפיצרייה ופרסומה, בחירה של מיקום להקמת העסק, רכישת ציוד, וכמובן – כיצד להכין את מנת הדגל של הרשת – הפיצה.

זיכיון לפיצה של הרשת יוענק בקלות ובמהירות לאחר ההדרכה ולבעל הסניף יישאר רק ליישם את שלמד ולהפוך את הסניף לחלק בלתי נפרד מצוות מנצח.

בחזרה לקטגוריית משלוחי פיצה.