משלוחי פיצה

משלוחי פיצה – ארוחה חמה ומהירה
פיצרייה היא עסק מורכב ביותר, אשר הצלחתו לא תלויה רק באיכות ובטעם הפיצה הנמכרת.
לניהול בית העסק הדינאמי יש היבטים רבים, רובם "מאחורי הקלעים" אך הם אלו שגורמים לפיצרייה להתנהל כמכונה משומנת היטב שעומדת בביקוש הלקוחות ומספקת שירות מקצועי ועקבי.
בין הפעולות החשובות ביותר של פיצריות נמצאים משלוחי פיצה, אלמנט חשוב ועיקרי עבור הלקוחות הרעבים שמצפים לארוחה חמה ומהירה.

חברת פיצה & פיצה היא בין רשתות הפיצריות המובילות והמצליחות כיום בארץ, הודות לסטנדרט ניהול אחיד וקפדני המשותף לכל הסניפים
החברה מלווה את כל זכייניה שלקחו זיכיון לפיצה בפיצה & פיצה עם ההצטרפות לרשת ומייעצת להם בנוגע לכל ההיבטים הקשורים לניהול העסק בהצלחה: ניהול כוח אדם וגיוס עובדים, הזמנת ציוד וחומרים, מתכונים, ניהול כספי והנהלת חשבונות שוטפים, שיווק ופרסום, הרצה וכמובן – משלוחי פיצה.
הרשת חרטה על דגלה לבסס עצמה על סניפים אחידים ברמה הגבוהה של המזון ושל השירות ובכך ייחודה.

יעילות – זה שם המשחק
רשת פיצה & פיצה מקפידה להתאים עצמה ללקוח הישראלי, הן מבחינת הטעם של הפיצה והן מבחינת השירות.
הלקוחות מצפים לשירות מהיר ויעיל, ולא יתפשרו על פחות מזה.
הסניפים השונים של הרשת מספקים משלוחי פיצה אשר נקלטים במערכת מידע יעילה אשר מפיצה את המשלוחים ביעילות. הפיצה מגיעה לבית הלקוח במהירות והכי חשוב – כשהיא עוד חמה, לשביעות רצון הלקוחות הרעבים.
משלוחי פיצה של הסניפים השונים מגיעים במהירות ובאיכות גם הודות לניהול המלאי האפקטיבי של הרשת, להקפדה על איכות חומרי הגלם והתאמתם לחיך הישראלי התובעני, ובאופן כללי – הודות להתנהלות השוטפת המקצועית.

משלוחי פיצה של פיצה & פיצה זהים ברמתם בכל סניף וסניף ובכך מוסיפים לאיכות הידועה של המותג האהוב והמוכר בכל רחבי הארץ.